Bilgi

Güvenilir Davetiye Siteleri ve Firmaları

Bu yazımızda, Türkiye’nin en güvenilir ve sorunsuz bir şekilde davetiye siparişi verebileceğiniz davetiye firmalarını listeledik.

Güvenilir davetiye siteleri ve firmaları
  • Alo Davetiye

Alo davetiye, 2010 yılından bu yana yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı davetiye modelleri ile Türkiye geneline hizmet vermektedir. İnternet üzerinden online olarak kredi kartı veya havale yöntemi ile güvenli bir şekilde davetiye siparişi oluşturabilirsiniz.

Alo davetiye resmi sipariş sitesi: www.alodavetiye.com.tr

  • Trendyol

Trendyol davetiye kategorinde haydi fazla davetiye barındırmaktadır. Fiyatlarına genelde baskı ücreti dahil değildir. Sipariş vermeden önce satıcı ile iletişime geçmenizi öneririz.

  • Elit Davetiye

Elit davetiye firması, 2018 yılında kurulmuştur. Yeni kurulan bir davetiye firması olmasına rağmen, pek çok davetiye modeli ile kaliteli hizmet vermektedir. İnternet sitesi üzerinden online olarak davetiye satın alabilirsiniz. elitdavetiye.com

  • Erdem Davetiye

Erdem davetiye, uzun yıllardır davetiye sektöründe hizmet vermektedir. Genel olarak daha lüks davetiye çeşitlerini sunmaktadır. Erdem davetiye direk olarak satış yapmamaktadır. Bayiler aracılığı ile davetiye temin edilebilir.

  • İklim Davetiye

2010 yılında Yolcu Matbaa Malzemeleri Ltd. Şti. tarafından kurulan İklim Davetiye markası, geçen 10 yıllık süre içerisinde sürekli gelişerek ve yenilenerek sektöre katkı sağlamayı kendine hedef seçmiştir.

  • Luna Davetiye

2002 yılında faaliyete başlayan firmamız bugüne kadar geçen süre içinde ürün yelpazesini genişletmiş, günün teknolojik şartlarına ve modasına uyarak güncelliğini korumaya devam etmiş ve artan müşteri potansiyeli ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına tüm gücüyle çalışmıştır.

  • Mert Davetiye

‘Kurulduğumuz 2014 yılından bu yana kalitemizden en ufak bir ödün vermeden sağladığımız hizmet bünyesinde, birbirinden değişik davetiye modelleri ile sizler için her daim en iyisini sunmak adına tüm gücümüzle çalışıyoruz.’