En Güzel Davetiye Modelleri

Başta düğün olmak üzere pek çok organizasyon davetleri için tercih edilebilecek en güzel davetiye model ve örnekleri. Davetiye satın almadan önce mutlaka göz atmalısınız.

  • Karikatür Davetiye

Değişik ve kişiye özel davetiye modeli isteyenler için oldukça fazla talep gören modeldir. Davetiye Tasarımcısına vesikalık benzeri bir fotoğrafını iletmeniz durumunda sizin için karikatür haline getirerek tasarlamaktadır.

Karikatür Davetiye

  • Özel Çizim Davetiye

Bu davetiye modeli kişiye özel davetiye talep edenlerin tercih edebileceği bir modeldir. Boydan veya vesikalık fotoğraflar düzenlenir ve isteğe göre istenilen objeler davetiye üzerine basılarak tasarlanmaktadır.

Özel Çizim Davetiye Modeli

  • Hat Sanatı Düğün Davetiyesi

Kendine has tarzı ile bu şık düğün davetiyesi, gelin ve damat isimleri hat sanatçısı tarafından el ile yazılan çok şık ve benzersiz bir davetiye modelidir. Sanatçı isimleri el ile yazdıktan sonra baskı sırasında çoğaltılır. Benzersiz bir davetiye talep edenler bu modeli tercih edebilir.

hat sanatı davetiye

  • Kendinden Zarflı Düğün Davetiye Modeli

Bu şık düğün davetiyesi, zarf şeklinde katlanmış davetiye kartından oluşmaktadır. Renk ve tasarım olarak oldukça güzel duran bu model, çokça tercih edilen davetiyelerden biridir. Düğün başta olmak üzere nişan veya nikah davetiyesi olarak kullanılabilir.

Kendinden Zarflı Davetiye

  • Yeşil Bisikletli Davetiye

Bu davetiye modeli retro hava estiren rengarenk kenarları olan değişik bir davetiye modelidir. Renkli ve değişik karakterli davetiye modeli tercih edenler bu modeli seçebilir.

Davetiye

Bu yazımızda en güzel davetiye örnekleri hakkında bilgi vermeye çalıştık. Bu modelleri ve benzerlerini alo davetiye internet sitemizde bulabilir, online olarak sipariş verebilirsiniz.

Canlı Destek