Bilgi

Ekonomik Davetiye Çeşitleri Nelerdir ?

Ekonomik davetiye

Baskı sırasında daha az mürekkep kullanılan ve buna bağlı olarak maliyeti düşürülen davetiyelerden oluşan ekonomik davetiye modelleri, kağıt kalınlığı ve boyutları biraz düşürülerek üretilen davetiyelerdir. Baskı kalitesi yüksek olmakla beraber, ekonomik modellerde genelde 210 gram kalın kart kullanılmaktadır. Normal davetiye kartları ile gözle görülür veya hissedilir bir fark yoktur. Genel olarak bu davetiyeler üretilirken zarf dahil edilmeyerek fiyatı düşürülmektedir. Zarf yerine isimlik kullanılarak davet edilecek kişi veya ailelerin isimleri buraya yazılarak dağıtılır.

Sanılanın aksine ekonomik düğün davetiyesi modelleri düşük kaliteli değildir. Ucuz davetiye siparişi verirken kalite açısından bir endişeniz olmasına gerek yoktur. Bize ileteceğiniz kendinize ait tasarımlarınız veya tasarım fikirleriniz varsa, bu tasarımları davetiye üzerine basabiliriz. Alo davetiye olarak hem kaliteli hem uygun fiyatlı davetiye modelleri ile tüm Türkiye çapında hizmet vermekteyiz. Hesaplı davetiye satın almak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Ekonomik Davetiye Tasarımı ve Baskısı

Ekonomik davetiyelerimizin baskı ve tasarım oluşturma fiyatlara dahildir. Ürün altında belirtilmiş olan fiyat günceldir. Geçerli fiyata ek olarak baskı veya tasarım için sonradan bir ücret talep edilmez. Ekonomik düğün davetiyelerimiz diğer kartlar ile aynı kalınlık ve kaliteye sahiptir. Uygun fiyatlı olmasının sebebi, boyutların 1 santim kadar küçük olması ve az mürekkep kullanılan görseller kullanılarak üretilmesinden kaynaklanmaktadır.

Tüm ekonomik düğün davetiye siparişleri ücretsiz kargo ile gönderilir. Ekonomik davetiyelerinin tasarımı, baskısı ve gönderim süresi ortalama 3 ile 5 gün arasında zaman almaktadır. Ekonomik düğün davetiyesi görünenden farklı ya da bize ilettiğiniz yazıların bizim tarafımızdan yanlış yazılması halinde koşulsuz iade edebilir veya değişim hakkınız kullanabilirsiniz. Şirketimiz kaynaklı bütün işlemlerde kargo dahil olmak üzere bütün giderler tarafımızca karşılanır.